התחברות

או הצטרפות מהירה.

עכשיו באתר

הפִּיטפּוּטיה

רענון היסטוריה
  • lio.co: איך מורידים שיעור של האוניברסיטה המשודרת מהתקליטייה?
    א', 12/07/15, 14:18
  • moti-buzaglo: מולי שלום,   קצת לפני שהזכרת את בית"ר ירושלים ואת אוהדיה (הלה פמיליה) שוב בהקשר השלילי סיפרתי לחברתי שהצטרפתי היום לקבוצת האוהדים החדשה שאותה מקימים בימים אלה אוהדי בית"ר ירושלים שמאסו בגילויי הגזענות והאלימות- בית"ר נורדיה ירושלים. בשיחה עם חברתי דיברנו על כך שהקמת העמותה עדיין לא זכתה עדיין להד תקשורתי רחב, ולכן ברצוני לבקש ממך שתזכיר את זה בתכנית שלך.   בית"ר נורדיה ירושלים תהווה בית לאוהדי כדורגל בארץ המעוניינים להזדהות עם מועדון כדורגל המייצג נאמנה את מורשתה של תנועת בית"ר. העמותה תשאף לממש באמצעות פעילות ספורטיבית, חינוכית וקהילתית את ערכיה המקוריים של תנועת בית"ר המשלבים בין ציונות ואהבת המולדת ובין ערכי נאורות אוניברסאליים - האמונה בשוויון בין כל בני האדם ללא הבדלי דת, גזע ומין וזאת בהתאם למורשתו של מייסד התנועה זאב ז'בוטינסקי.  אני קורא לכל מי שמזדהה עם הערכים הללו להצטרף לעמותה בקישור המצורף למטה.  http://www.betarnordia.co.il/
    ו', 23/05/14, 09:58
  • אביטל22: למה אי אפשר לשמוע או להוריד ימי רביעי – קורפוס: היסטוריה קטנה של גוף וספרות?
    ה', 22/05/14, 03:41
  • יצחק בכר 1: שלום
    ד', 14/05/14, 17:05
  • בן דוד: מחול לכם, מחול לכם.
    ה', 17/04/14, 19:06
  • בן דוד: חז''ל לימדו אותנו שלשון הרע הורג ג' האומר השומע והמדובר, האומר כבר איננו עימנו, רכב חולף בליל הסדר פגע בו כשירד מסיבה לא ברורה מהאופנוע וכו' המדובר אמנם עבר ליל גיהנום בליל הסדר אבל הוא ממשיך וכותב כאן, והחי יתן ליבו וכל מי שיש לו השפעה על מציאות ישראל בימים הללו, בין חילוני, בין דתי, בין חרדי ונחשף לדברים הנכתבים בשמי עד כתיבת שורות אלו ולא מפר את אסטרטגית הנידוי וההתעלמות ולא אוזר אומץ ומגיע לכאן לצפת בכדי להתחיל ולהכין את העם לעתיד לבוא הקרב מתחייב בנפשו.
    ד', 16/04/14, 11:12
  • בן דוד: חג שמח, https://plus.google.com/u/0/104082642003496673494/posts
    ב', 14/04/14, 13:58
  • אייל זהבי: החתול המטפס הוא מרדכי מרציאנו
    ג', 08/04/14, 11:19
  • אייל זהבי: החתול המטפס הינו מרדכי מרציאנו
    ג', 08/04/14, 11:18
  • yanko_zvi: שעה היסטורית לא עובד
    ו', 28/03/14, 21:48
  • אמיר777: לבדוק קרינה במוניות!!!!
    ג', 25/03/14, 15:11
  • אמיר777: איפה מגיבים ליהיה בסדר?
    ג', 25/03/14, 15:10
  • אמיר777: חשוב לבדוק קרינה במוניות!!!
    ג', 25/03/14, 15:09
  • בן דוד: אהי עצרתי ב 7:30
    ו', 21/03/14, 10:46
  • בן דוד: שקיעה, סופו של העולם הזה, זריחת שמשו של משיח
    ו', 21/03/14, 10:40
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=JSUIQgEVDM4&list=PLbzjVtCt3Im2tI3ZEumH6BpM6Nb-nZ66G
    ו', 21/03/14, 10:39
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=71Oxd061t3U
    ד', 19/03/14, 07:56
  • בן דוד: http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=66136
    ד', 19/03/14, 07:56
  • בן דוד: ע''ד לא ע''ב
    א', 02/03/14, 19:26
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=KlBr1eVYq90&list=PL4BA33F3D114F503A
    א', 02/03/14, 19:21
  • עוד...

הפורום החדש של בילוי נעים עם מולי שפירא

מאזינים יקרים,

בעקבות שינויים קרובים בקהילות גל"צ, אנו נאלצים לסגור את הפרומים לעת עתה.

אתם מוזמנים להגיב בעמוד הפייסבוק של גלי צה"ל או באתר.

16901 icon-glz-view | 92 icon-glz-msg

מאת נושא: הפורום החדש של בילוי נעים עם מולי שפירא  (נקרא 16901 פעמים)

אריהקיף

עכשיו בתוכנית מולי אמר שהמלחין של סיפור פרברים הוא לאונרד כהן.

כמובן שהמלחין הוא לאונרד ברשטיין ז"ל.

נ.ב. אני אוהב את התוכנית ומאזין שנים. יישר כוח.

סמדר

שלום,
ראשית מאזינה קבועה שלכם ונהנית מהתכנית..
שנית - אני מעוניינת להעביר מסר לפינת הספורט הנפלאה של קירשנבאום - הכיצד אני יכולה לכתוב לו ישירות? תודה

דנה אבידר

שותפה לך ולניר ברעם באהבה לנמצק הקטן ולגורלו.ניר ברעם היה ילד קורא, אני זוכרת כיצד רותי, אימו, באה אלינו הביתה עם ניר וספרה לנו כיצד הוא אוהב לקרוא ולכתוב. היא עודדה אותו לכתוב ולקרוא ושבחה בפניו את אמי- ימימה טשרנוביץ, בשל היותה סופרת ילדים. נתתי לניר אחד מספרי הילדים (אינני זוכרת איזה), והתפעלתי מהחיבור של ילד קטן אל המילה ואל הספר.
שבת שלום
דנה אבידר

נילי מישר

הי מולי,
מאזינה כמעט תמיד לתכנית שלך. היום דבריך לזכר יאיר הורביץ היו מרגשים . יאיר ואני למדנו באותה כתה בתיכון חדש.
נילי מישר מהגרעין שלך..........

טעות או לא טעות, תמיד כיף לשמוע את השם של לאונרד כהן, שבזרת הקטנה שלו יש כל כך הרבה יותר כישרון, חכמת חיים וכריזמה מכל הכוכבים של היום בעידן האקס פקטור, הכוכב הבא, הכוכב שיבוא אחריו, כוכב נולד וכוכב נופל.
תנו לנו עוד קצת לאונרדים כאלה.
דליה

-------------------------------------------------
"That's how it goes, everybody knows"
מסלולים

שביט

שפירא. בכל אייטם קשור או לא קשור אתה דוחף את משפחתך אביך אחיך בנך וכו. הפטירה של שרון הפכה ל״חגיגת איזכורים ״ של ך ושל משפחתך. זה ממש לא מעניין. די עם הנפוטיזם הזה. וגם ההעדפה שלך לתרבות בתל אביב על פני הפריפריה לא לעניין ומעידה על שייכותך לבועה. במו אזניי שמעתי אותך מתלונן למה יש הפקות תיאטרון בבאר שבע. אתה לא יודע לא מכיר ולא חש את הפריפריה ולכן תוכניתך מתנשאת ואגוצנטרית עם העדפות ברורות לתרבות הסלבס הקלוקלת. למשל אתה מארח את גיל חובב עאלק מסעדות זולות. פלצן בריבוע. ראית את התוכניות שלו ביום שישי בטלויזיה ? מסתובב בעולם בארמונות ומלונות פאר. ארוחות מלכים. ארוחות נשיאים בוולדורף אסטוריה. זה הבן אדם שאתה מביא להציג אוכל עממי ? תמצא מישהו יותר אוטנתי. אתה מדבר על זרם העובדים  כל הזמן אך התוכנית מלאה ראיונות עם סלבס ושחקונה מדושנת מהבועה התל אביבית.

דוד הוד

לא מצליח כבר כמה שבועות לשמוע את הקלטת "בילוי נעים".

דוד הוד

גם היום לא ניתן לשמוע את התוכנית המוקלטת.
דוד 052-6126405

הודוד

מולי ואפי, הדוגמניות של קסטרו היו אולי ב-BMI תקין אבל האם הרזו אותן בפוטושופ?

שיקו

דבר האשכנזיה / פולניה:
לכל המרוקאים שלא הזמינו אותי למימונה. אני לא אזמין אתכם ליום השואה.

מולי שלום,

קצת לפני שהזכרת את בית"ר ירושלים ואת אוהדיה (הלה פמיליה) שוב בהקשר השלילי סיפרתי לחברתי שהצטרפתי היום לקבוצת האוהדים החדשה שאותה מקימים בימים אלה אוהדי בית"ר ירושלים שמאסו בגילויי הגזענות והאלימות- בית"ר נורדיה ירושלים. בשיחה עם חברתי דיברנו על כך שהקמת העמותה עדיין לא זכתה עדיין להד תקשורתי רחב, ולכן ברצוני לבקש ממך שתזכיר את זה בתכנית שלך.

בית"ר נורדיה ירושלים תהווה בית לאוהדי כדורגל בארץ המעוניינים להזדהות עם מועדון כדורגל המייצג נאמנה את מורשתה של תנועת בית"ר. העמותה תשאף לממש באמצעות פעילות ספורטיבית, חינוכית וקהילתית את ערכיה המקוריים של תנועת בית"ר המשלבים בין ציונות ואהבת המולדת ובין ערכי נאורות אוניברסאליים - האמונה בשוויון בין כל בני האדם ללא הבדלי דת, גזע ומין וזאת בהתאם למורשתו של מייסד התנועה זאב ז'בוטינסקי.

אני קורא לכל מי שמזדהה עם הערכים הללו להצטרף לעמותה בקישור המצורף למטה.

[/color]http://www.betarnordia.co.il/
[/size][/color][/size]

איציק דודי

אני מקבל מאד את מה שאמרת שזה לא מצחיק ולא הומור לכתוב לבנות צעירות להתלבש (או לא להתלבש...) כך, אבל גם בגלצ נוהגים כך.

מה מצחיק ומה הומור במה שאמר מישבו באולפן בשידור ש"צריך לדלל את החרדים" הייתי אוכל אותם אבל בטח הם מסריחים ברוב קניידלך, ועוד הערות אנטישמיות לטעמי, זה כן הומור...?

תמר מידני

אני מאזינה קבועה לתוכנית. איני נוהגת להגיב אך הפעם לא יכולתי לעמוד בחוסר הרגישות ובאדישות הכואבת של מולי שפירא. היום יום שישי שבוע שלם לאחר ששלושה נערים יושבים בשבי החמאס, עם ישראל כמעט כולו כואב, דואג, מייחל ומקווה לסוף טוב, חיילי צהל פועלים בפעולות קשות ומורכבות כל השבוע, והמשפחות הכואבות כל אלו לא באו ולו במילה בפתיחת התוכנית. מולי פתח את תוכניתן כאילו אצלנו הכל שגרה מבורכת: הצגות חדשות, ארועי תרבות חשובים וכד'. איך זה אפשרי? לא יכולתי לעמוד בכך. איזו חוסר רגישות. איזה חוסר חיבור לציבוריות בישראל ולחיילי צהל. כואב לי מאד שזה המצב. ולסיום הפתח מולי בחר להשמיע שיר לתלמידי התיכונים שיוצאים היום לחופשה, ומה עם שני הנערים נפתלי וגיל-עד תלמידי כיתה יא?! לא חשוב שכולנו נזכור שהם עדין לא יצאו לחופשה? שהם לא סיימו עם חבריהם את שנת הלימודים? כ"כ כאב לי שלא היתה התייחסות מינימלית. גאין ברירה צריך להמשיך שגרה אך חובה עלינו גם לזכור שאנחנו ממש לא בשגרה. מתפללת עם כל עם ישראל לבשורות טובות ולשלומם של הנערים והחיילים. שבת שלום   

homopterous