התחברות

או הצטרפות מהירה.

עכשיו באתר

הפִּיטפּוּטיה

רענון היסטוריה
  • lio.co: איך מורידים שיעור של האוניברסיטה המשודרת מהתקליטייה?
    א', 12/07/15, 14:18
  • moti-buzaglo: מולי שלום,   קצת לפני שהזכרת את בית"ר ירושלים ואת אוהדיה (הלה פמיליה) שוב בהקשר השלילי סיפרתי לחברתי שהצטרפתי היום לקבוצת האוהדים החדשה שאותה מקימים בימים אלה אוהדי בית"ר ירושלים שמאסו בגילויי הגזענות והאלימות- בית"ר נורדיה ירושלים. בשיחה עם חברתי דיברנו על כך שהקמת העמותה עדיין לא זכתה עדיין להד תקשורתי רחב, ולכן ברצוני לבקש ממך שתזכיר את זה בתכנית שלך.   בית"ר נורדיה ירושלים תהווה בית לאוהדי כדורגל בארץ המעוניינים להזדהות עם מועדון כדורגל המייצג נאמנה את מורשתה של תנועת בית"ר. העמותה תשאף לממש באמצעות פעילות ספורטיבית, חינוכית וקהילתית את ערכיה המקוריים של תנועת בית"ר המשלבים בין ציונות ואהבת המולדת ובין ערכי נאורות אוניברסאליים - האמונה בשוויון בין כל בני האדם ללא הבדלי דת, גזע ומין וזאת בהתאם למורשתו של מייסד התנועה זאב ז'בוטינסקי.  אני קורא לכל מי שמזדהה עם הערכים הללו להצטרף לעמותה בקישור המצורף למטה.  http://www.betarnordia.co.il/
    ו', 23/05/14, 09:58
  • אביטל22: למה אי אפשר לשמוע או להוריד ימי רביעי – קורפוס: היסטוריה קטנה של גוף וספרות?
    ה', 22/05/14, 03:41
  • יצחק בכר 1: שלום
    ד', 14/05/14, 17:05
  • בן דוד: מחול לכם, מחול לכם.
    ה', 17/04/14, 19:06
  • בן דוד: חז''ל לימדו אותנו שלשון הרע הורג ג' האומר השומע והמדובר, האומר כבר איננו עימנו, רכב חולף בליל הסדר פגע בו כשירד מסיבה לא ברורה מהאופנוע וכו' המדובר אמנם עבר ליל גיהנום בליל הסדר אבל הוא ממשיך וכותב כאן, והחי יתן ליבו וכל מי שיש לו השפעה על מציאות ישראל בימים הללו, בין חילוני, בין דתי, בין חרדי ונחשף לדברים הנכתבים בשמי עד כתיבת שורות אלו ולא מפר את אסטרטגית הנידוי וההתעלמות ולא אוזר אומץ ומגיע לכאן לצפת בכדי להתחיל ולהכין את העם לעתיד לבוא הקרב מתחייב בנפשו.
    ד', 16/04/14, 11:12
  • בן דוד: חג שמח, https://plus.google.com/u/0/104082642003496673494/posts
    ב', 14/04/14, 13:58
  • אייל זהבי: החתול המטפס הוא מרדכי מרציאנו
    ג', 08/04/14, 11:19
  • אייל זהבי: החתול המטפס הינו מרדכי מרציאנו
    ג', 08/04/14, 11:18
  • yanko_zvi: שעה היסטורית לא עובד
    ו', 28/03/14, 21:48
  • אמיר777: לבדוק קרינה במוניות!!!!
    ג', 25/03/14, 15:11
  • אמיר777: איפה מגיבים ליהיה בסדר?
    ג', 25/03/14, 15:10
  • אמיר777: חשוב לבדוק קרינה במוניות!!!
    ג', 25/03/14, 15:09
  • בן דוד: אהי עצרתי ב 7:30
    ו', 21/03/14, 10:46
  • בן דוד: שקיעה, סופו של העולם הזה, זריחת שמשו של משיח
    ו', 21/03/14, 10:40
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=JSUIQgEVDM4&list=PLbzjVtCt3Im2tI3ZEumH6BpM6Nb-nZ66G
    ו', 21/03/14, 10:39
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=71Oxd061t3U
    ד', 19/03/14, 07:56
  • בן דוד: http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=66136
    ד', 19/03/14, 07:56
  • בן דוד: ע''ד לא ע''ב
    א', 02/03/14, 19:26
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=KlBr1eVYq90&list=PL4BA33F3D114F503A
    א', 02/03/14, 19:21
  • עוד...

ארה"ב ידידתנו הגדולה???

מאזינים יקרים,

בעקבות שינויים קרובים בקהילות גל"צ, אנו נאלצים לסגור את הפרומים לעת עתה.

אתם מוזמנים להגיב בעמוד הפייסבוק של גלי צה"ל או באתר.

4799 icon-glz-view | 18 icon-glz-msg

מאת נושא: ארה"ב ידידתנו הגדולה???  (נקרא 4799 פעמים)

שלום לכולם.
חזרתי אחרי שנים (הי שטרן! אתה לא מתעייף. סחתיין! נקראתי פה פעם "לוקו" והאמת, זה עוד לא עבר לי.. )

אז חברים, מה יהיה עם ארה"ב ידידתנו? האמנם זו ידידתנו הגדולה?
כמה הוכחות אנחנו עוד צריכים כדי לראות את האמת מוטחת לפרצופינו: הרי ברור שאין לנו אוייב בוגדני יותר מארה"ב על שלל נשיאיה ורצף קונגרסיה..
נכון לעכשיו, תקראו לי תמימה או עוורת, אני מוצאת את הידידה הזו כאוייב הערמומי והמסוכן ביותר שלנו. הרבה יותר מ, נגיד, סוריה או איראן.
נכון, תגידו לי - הם משלמים לנו, תורמים לנו, שומרים עלינו באו"ם, מחפים עלינו, משתפים איתנו מודיעין, וכו' וכו'. כן. אני קוראת עיתונים.
אבל, אנחנו כולנו משלמים על ה"טובות הנפלאות" האלה בתשלום עצום וכואב.  אין עוד מדינה ריבונית, עצמאית ודמוקרטית שנמצאת בעצם
במצב כמו שלנו : אנחנו עומדים זקופים ואיתנים מתחת לשרפרף האמריקאי ואין לנו שום עתיד אחר, נכון להיום.  אין!
אין לנו אפשרות להתנתק כלכלית מארה"ב משום שאנחנו אחוזים בצבת סחטני אכזרי ביותר שמאלץ אותנו להמשיך את התלות בכסף והנשק האמריקני עד סוף הימים (שמתקרב..)
אין לנו אפשרות לייצא נשק או טכנולוגיה - כי ארה"ב מכשילה את כל הנסיונות האלה עד כה.
כך היה תמיד וכך יהיה - במצב הטוב!   אבלללל -
כל עוד ישראל נמצאת גבוה בסולם האינטרסים האמריקאי אנחנו זכאים לקוות שהמצב הנ"ל יואיל להמשך... אבל לאחרונה התברר
שמיקומנו בסולם האינטרסים הזה נחת לרמות כל כך נמוכות (במקומנו באו איראן, תורכיה, סין..) - עד כדי כך שהפכנו לקוץ בישבנה
של הידידה הגדולה, או חתיכת זבל שתקועה בגרונה..
אובמה ניסח את המדיניות החדשה של להקיא את ישראל והבוץ המזרח-תיכוני מהמערכת האמריקאית כ"הובלה מאחור"... תודה. לא.
למעשה, אובמה מנהל מערכת של נקמה והתנערות מישראל ומכל המזרח התיכון בגלל הפארסה הגדולה בעיראק. לדעת המודיעין האמריקאי
זו ישראל והמודיעין שלה שסיבכו את ארה"ב בסבך הזה, ומאז - אין סוף לנקמות הקטנות. תחשבו על זה.
ההתקרבות ההזוייה לאיסלם, למדינות בעייתיות ו"עזרה " לישראל שמתגלה תמיד כתרגיל דיפלומטי ומדיני עויין.
ככה, בלי אזהרה ובלי לאפשר לנו אלטרנטיבה (מציאת "פטרון " אחר?) - ננטשנו למאבקנו ונותרנו לבד ובלי עזרה.
אז מה הפתרון?  מרד? החזרת שגרירים והתנערות? נקמות קטנות ומודיעיניות בתגובה? (יש לנו הרבה דרכים לעקוץ ולנשוך ואז לקחת
על עצמנו את התשלום הבלתי נמנע)
או אולי - לנשוך את הכרית ולהמשיך להיות "מובלים מאחור"?..
מה הפתרון? 
רק היום נודע לנו איך ארה"ב (אובמה וקרי שליחו) טרפדו את אופציית התווך המצרי ולוחצים על תווך תורכי/קטארי שעויין אותנו בעליל!
מה יהיה?

היי לוקו... נעים לפגוש אותך שוב  !!

אכן ירדתי למחתרת בשם בר ככבא מאחר ושטרן  סולק בגסות מן הפורום הזה עקב לחץ של הסמאלניקים  ההומוא-נוצרים .

את צודקת אבל מסתבר שהקו האנטי-ישראלי המובהק נובע מן שייכותו של אובמה לאחים המוסלמים .. שמו האמיתי הוא ''אללה במה'' ..

האשמה היא זאת של הנשים האמריקאיות שבחרו עבור חתיך כושי הדומה לדנזל וושינגטון , לסידני פואטיה...  האהובים על החנונים של השמאל היהודי בהוליווד ..

הסכנה המרחפת מעלינו היא תגדל אם אכן ג'ורג' קלוני  יגיע לנשיאות  ארצות הברית .. הרי הוא מתחתן עכשיו עם עורכת דין לבנונית-אמריקאית רבת השפעה וגם כניראה זוכה לתמיכה כספית ממקור ערבי עשיר ..
יש להסיר לנשים זכות הבחירה לאלתר ..
http://joeforamerica.com/2014/05/george-clooney-2016-presidential-candidate/

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrity-news/george-clooney-takes-british-girlfriend-3183695

הי שטרן.
אני מצטערת שהעיפו אותך ונאלצת לתרגם את השם שלך כדי לחזור . אבל אתה לא לוקח את זה אישית.
אתה ממשיך את השליחות שלך ואני מעריכה את זה. מי שלא אוהב לשמוע דעות אחרות לגמרי מדעותיו-
גם אם הדעות האלה ממש ממש מכאיבות לו בלב - לא יכול להיכנס לחדר דיונים דמוקרטי. מי שנמצא פה
חייב לקבל על עצמו כללי דיון דמוקרטיים ורצוי , רצוי מאד, לשמור על רמה וסגנון מכובד ככל האפשר.
אני חייבת לציין שקראתי הרבה מהשרשורים פה ומנושאי הדיונים והמתדיינים - אני מבינה שנשארת פה די לבד מול כל האוייב ה"שמאלני"...
חלק מהדיונים נראה הזוי לגמרי לא חבל לך על הזמן? אתה לא רופא עסוק מדי?  בקיצור - החיים לא קצרים מדי בשביל
לבזבז אותם על פינגפונג וירטואלי עם חייזרים?
בקשר לנושא האמריקאי: אז תדע שאני ממש שמחתי (וקצת בכיתי..שששש..) כשאובמה נבחר. שמחתי בעיקר על המשמעות  [size=90%]ההסטורית/חברתית של האירוע, על היכולת של האמריקאים לחולל כזה מיפנה ולבחור נשיא שחור (רק בשנות הששים עוד שרפו שחורים במיסיסיפי!!).[/size]
כיום, אני כבר לא יכולה לחכות שהנשיא החתיך והשובה-לב הזה (באמת) יסתלק מהתפקיד. הוא רע רע רע לכולם
גם לאמריקה, גם לאירופה ובעיקר - לישראל והמזרח התיכון.
נכון, נשים (איך אתה מכנה אותנו? יצורים נחותים ,בכיינים וכו') אוהבות נשיאים חתיכים אבל, באמת, אני כבר מעדיפה את הגמד הזה  מ"משחקי הכס"..
האם יש מישהו בפורום שמוכן להציע מדיניות אל מול השינוי המסוכן הזה שידידתנו מציבה בפנינו?
מה עלינו לעשות, ללמוד סינית? לחזר אחרי צרפת? גרמניה?
ברצינות. זו לא רק בעייה של שמאל או ימין בארץ. זו בעייה ישראלית קשה ואני מבינה שגם בחלונות הגבוהים
די שוברים את הראש עם זה.
אני מבטיחה לשלוח את ההצעות לוועדה המרכזית של הגלקסיה..

מי שאשם ביחסים המקולקלים זה בעיקר נתניהו.

רק להזכיר לאורחת , בימי אולמרט  ראשי מדינות עמדו בתור כדי

לברך את ישראל ליום הולדתה ה-60 , וזאת בזכות מדיניות אולמרט,

וחרף העובדה שאולמרט תקף את לבנון ועזה באכזריות, חיסל את הכור

הסורי ואת עמאד מורנייה והיה נתון לחקירות בלתי פוסקות.

נתניהו בחר בבידוד הבינלאומי, ואזרחי ישראל בחרו בנתניהו,

ולכן הברירה היחידה שיש היא להחליף את נתניהו.

אני לא רואה כרגע תחליף הולם שהוכיח עצמו, אבל אין לדעת מראש.

אגב, אין שום סיכוי שעם ישראל גזענית כמו שטרן, מישהו בעולם ירצה להתקרב

אלינו. נמאס כבר להזכיר את דרום אפריקה , אז אזכיר שאוסטריה בימי יורג היידר

היתה בסכנת בידוד .  ברוך אובמה, בתור נציג של קבוצה שסבלה מאות שנים

של גזענות, בודאי לא יהיה זה שיוציא אותנו מהבוץ.

או קיי. אקרוסטיכוס. שלום לך -
אבל שוב אתה חוזר אל הפתרונות הישנים והמוכרים. והלא מוצלחים..
אם הייתי חושבת שהיציאה ממצבנו המדכדך הוא לחזור ולהתנהג יפה כמו שמדינה נחמדה ומנומסת צריכה -
אז בכלל לא היתה לי בעיה.
אם הייתי חושבת שבאמת ההתנהלות הנלוזה והזחוחה שלנו היא הגורם להתנערות של פטרוניתנו מעלינו, גם
אני הייתי נוזפת בנו,  ומרגישה הרבה יותר טוב.
כי אז באמת אולי היה ניתן לקוות לשיפור.  אבל, לצערי ולצערו של כל העולם, ובמיוחד בפינה שלנו - הדבר אינו כך.
ארה"ב מדגימה לכולם נסיגה, התקפלות והתכווצות מכל נכסיה ויכולותיה, ומבקשת להוביל מאחור לעבר עתיד לא ידוע.
אולי זה סתאאאאאםםם... ואולי זה באמת המצב.
היא מתפיידת.. ואנחנו נשארים לבד בחושך עם כל המפלצות האלה מסביבנו.
הבעייה היא שהמדיניות של ארה"ב כוללת  ברית עם מדינות, רעות,(תורכיה, איראן, קטאר)שדורשות כנראה ליטרת בשר ישראלית..והן עומדות לקבל אותה.
האם אתה שם לב לתפנית הזו?  האם אתה סבור שאולמרט היה מונע זאת?  אני לא  חושבת.
אני אולי נשמעת לך קצת משועשעת אבל אני באמת מודאגת ומאד מאד כועסת. אני מרגישה כמו חפץ משומש שמוכרים
אותו פשוט כי נמאס ממנו. לדעתי, המבוכה והמרמור בחלונותינו הגבוהים הגיעו לרמות גבוהות מאד מאד.
לא ככה?
אגב, מי מהאורחים הנכבדים המציצים לרגע לפורום המנומנם שלנו - אל תתביישו.  תגיבו . מעניין מה אתם חושבים.

לוקו יום טוב !

אל תדאגי יתר על המידה , יש לנו יתרונות איתנים לשם השרדות במצב מכובד ..
 גילינו שדות   של גז טבעי ופתאום ''הקהילה הבין לאומית'' נהיתה הרבה פחות תוקפנית כלפינו ..
למשל , המתקפה בעזה לא מעוררת צעקות וגינוים הוים כמו פעם , למרות שנהרגו הרבה אזרחים ''מגן אנושי'' של הרוצחים הערבים שמקריבים את בשר ילדיהם בכוונה  ..
הכלכלה והבנקאות שלנו הן מתקדמות לחיוב כי מה שחשוב הוא לא מה שאת עושה אלא מה שאת מציעה ובאיזה מחיר .

כל עוד המוח היהודי יתפקד מהר יותר מזה של הגוים , וימצא דברי ערך , אז יחזרו אחרינו אפילו אם אנו נהיה מדינת הלכה ואת תתצרכי לנסוע באוטובוס לנשים ..

נשים אינן יצורים נחותים , הן נשים תולא , וברגע והן מחקות את הגבר , הן סתם מפחידות  ומגוחכות  והבולבול שוקע , דבר שאינו טוב להמשכיות הזן .... .
מה שאני משתדל לעשות זאת פסיכותרפיה בקבוצה וירטואלית ,   גם ענף מכובד של הרפואה .

החייזר ההומו-נוצרי שהגיב לך כדלקמן ,  הוא הכרחי להשמך '' שליחותי ''.. :D :D

או קיי. אקרוסטיכוס. שלום לך -
אבל שוב אתה חוזר אל הפתרונות הישנים והמוכרים. והלא מוצלחים..
אם הייתי חושבת שהיציאה ממצבנו המדכדך הוא לחזור ולהתנהג יפה כמו שמדינה נחמדה ומנומסת צריכה -
אז בכלל לא היתה לי בעיה.
אם הייתי חושבת שבאמת ההתנהלות הנלוזה והזחוחה שלנו היא הגורם להתנערות של פטרוניתנו מעלינו, גם
אני הייתי נוזפת בנו,  ומרגישה הרבה יותר טוב.
כי אז באמת אולי היה ניתן לקוות לשיפור.  אבל, לצערי ולצערו של כל העולם, ובמיוחד בפינה שלנו - הדבר אינו כך.
ארה"ב מדגימה לכולם נסיגה, התקפלות והתכווצות מכל נכסיה ויכולותיה, ומבקשת להוביל מאחור לעבר עתיד לא ידוע.
אולי זה סתאאאאאםםם... ואולי זה באמת המצב.
היא מתפיידת.. ואנחנו נשארים לבד בחושך עם כל המפלצות האלה מסביבנו.
הבעייה היא שהמדיניות של ארה"ב כוללת  ברית עם מדינות, רעות,(תורכיה, איראן, קטאר)שדורשות כנראה ליטרת בשר ישראלית..והן עומדות לקבל אותה.
האם אתה שם לב לתפנית הזו?  האם אתה סבור שאולמרט היה מונע זאת?  אני לא  חושבת.
אני אולי נשמעת לך קצת משועשעת אבל אני באמת מודאגת ומאד מאד כועסת. אני מרגישה כמו חפץ משומש שמוכרים
אותו פשוט כי נמאס ממנו. לדעתי, המבוכה והמרמור בחלונותינו הגבוהים הגיעו לרמות גבוהות מאד מאד.
לא ככה?
אגב, מי מהאורחים הנכבדים המציצים לרגע לפורום המנומנם שלנו - אל תתביישו.  תגיבו . מעניין מה אתם חושבים.

שלום גם לך.

אם את יודעת קצת היסטוריה, את יודעת שגם צ'רצ'יל חש בזמנו שאמריקה מפקירה

אותו, ולכן הוא הבין שכדי לנצח את הנאצים ולמשוך את אמריקה לצידו, עליו לוותר

על דבר יקר לו במיוחד: המשך האימפריה הבריטית.

הויתור הזה הוא הכרחי כאשר אינך לבד בחזית. 

יש אנשים הזויים כמו שטרן, שמאמינים שישראל יכולה לבד לנצח את כל העולם המוסלמי ,

אבל גם על כך ההיסטוריה  יודעת לספר:  המרד הגדול והחורבן שהביא בעקבותיו, נבע

מיתר בטחון עצמי   של המורדים שחשבו שהם ינצחו את האימפריה הרומית לבדם.

נתניהו הוא לא צ'רצ'יל בשני מובנים:  1. הוא לא יודע לנצח אויבים.

הרי הוא מהסס ונמנע מלהפיל את שלטון החמאס , גם כאשר יש לו הזדמנות פז

לעשות זאת.

2. הוא לא יודע למשוך בעלי ברית. הוא הצליח לסבך את היחסים עם אמריקה ,

אירופה ומי לא, כאשר עזרתם של אלה חיונית כדי לעצור את אירן , החזבאללה והחמאס.

שלום גם לך.

אם את יודעת קצת היסטוריה, את יודעת שגם צ'רצ'יל חש בזמנו שאמריקה מפקירה

אותו, ולכן הוא הבין שכדי לנצח את הנאצים ולמשוך את אמריקה לצידו, עליו לוותר

על דבר יקר לו במיוחד: המשך האימפריה הבריטית.

הויתור הזה הוא הכרחי כאשר אינך לבד בחזית. 

יש אנשים הזויים כמו שטרן, שמאמינים שישראל יכולה לבד לנצח את כל העולם המוסלמי ,

אבל גם על כך ההיסטוריה  יודעת לספר:  המרד הגדול והחורבן שהביא בעקבותיו, נבע

מיתר בטחון עצמי   של המורדים שחשבו שהם ינצחו את האימפריה הרומית לבדם.

נתניהו הוא לא צ'רצ'יל בשני מובנים:  1. הוא לא יודע לנצח אויבים.

הרי הוא מהסס ונמנע מלהפיל את שלטון החמאס , גם כאשר יש לו הזדמנות פז

לעשות זאת.

2. הוא לא יודע למשוך בעלי ברית. הוא הצליח לסבך את היחסים עם אמריקה ,

אירופה ומי לא, כאשר עזרתם של אלה חיונית כדי לעצור את אירן , החזבאללה והחמאס.

אקרוסטיכוס (אגב, מה פשר הביטוי? אני יודעת מה זה אקרוסטיכון אבל לא אקרוסטיכוס)
אז באשר לתגובתך:
אני תוהה. האם אתה באמת באמת מאמין שכל מה שקורה לנו קשור בקשר ישיר ונקי להתנהגותנו הלא מספיק
חכמה ומוצלחת?
האם אתה באמת מאמין שמדינתנו הקטנה היא מיצבור מטונף של אשפה אנושית מרושעת וזדונית, ומנהיגיה
הם בהתאם לאוכלוסייתה? (אגב, כמו בכל מקום - המנהיג הוא תוצר מדוייק של האוכלוסיה והתרבות המצמיחה אותו).
מנהיגים שטועים ומטעים וגוררים את כולנו לאבדון נורא שאפשר להאשים בכך רק את עצמנו.
אז לפי מה שאתה טוען לאורך כל תגובותיך בכל הדיונים (מלבד הקליפים..) - ישראל היא האשמה, תמיד היתה אשמה ואם לא ישמעו לעצתך - היא גם תהיה אשמה בעתיד בחורבנה הבלתי נמנע.

אז אני סבורה שלא כך. ולא צריך להיות ימנית או שמאלנית מתונה בכדי לחשוב כך.
האם אתה רואה לפעמים התפתחויות מדיניות , הסטוריות וחברתיות שיוצרות הקשר רחב לכל מיני שינויים בעולם?
מה, תמיד תמיד היהודים/ישראלים  יהיו אשמים בסוף? מה קרה בלבך שגרם לך להסכים ולהפנים את הטענות הכי הזויות של שונאי ישראל? מה, אין לך מסננת פנימית?
ריבונו של עולם, מה קרה בעצם? היהודים הפרו את חוזה ה"קורבנות"ההסטורי שלהם עם הגויים והפכו לחזקים מספיק כדי שיפחדו מהם? אנחנו אשמים במוצלחותנו?
אני מבקשת באמת ובתמים תשובה קצת יותר מורכבת לשאלה מאד מאד מורכבת:  האם השינויים הגיאופוליטיים
בעולם לא מחייבים אותנו (חד משמעית) לנסות להצמיח כנפיים ולהיות טיפה יותר עצמאיים?  האם הכוח האמיתי שלנו
לא הגיע בעצם לשעת מבחן?
נדמה לי שההתרחשויות באזורנו  הוכיחו לנו ולעולם, וגם לארה"ב, שכשאנחנו אומרים לידידתנו:
"תמשיכי לשבת בצד בשקט. אנחנו נסתדר יפה בלעדייך. עשית די!.." ועושים הסכמים ובריתות עם מי שבאמת מתאים לנו.
  אני מדברת על הסכם שביתת הנשק שהולך ומתהווה עם מצריים, על אפה וחמתה של ארה"ב שלא לומר - קטאר ותורכיה בנות בריתה.
חוץ מזה - אנחנו פה אמנם בפורום מכובד ומשמעותי של גלי צהל, אבל, ראבאק - זה רק פורום..
למה דעותיו של שטרן (שגם הוא צריך תיאום כוונות ופרופורציות, ללא ספק) צריך כל כך להרגיז אותך?

עוד דבר .
אני יודעת הסטוריה מצויין!! (אני יודעת הרבה דברים מצויין!)
צ'רצ'יל אכן עמד חסר אונים מול מדיניות האי-מעורבות של ארה"ב והיה מיואש ומתוסכל. שום שכנוע לא עזר לו
אבל הוא בשום פנים לא "מכר" את האימפריאליזם הבריטי" בתמורה לעזרה אותה הוא ביקש. הוא נשאר אימפריאליסט עד יום מותו.
ארה"ב החליטה שיש לה סיבה טובה להתערב כשמדינה בת-ברית לגרמניה עירבה אותה בכוח ובהתקפתה על פרל הרבור איפשרה לה להכנס למלחמה מול גרמניה ובכך התרחבה המלחמה למלחמה עולמית.

לוקו יום טוב !

אל תדאגי יתר על המידה , יש לנו יתרונות איתנים לשם השרדות במצב מכובד ..
 גילינו שדות   של גז טבעי ופתאום הקבילה ה''בין לאומית'' נהיתה הרבה פחות תוקפנית כלפינו ..
למשל , המתקפה בעזה לא מעוררת צעקות וגינוים כמו פעם , למרות שנהרגו הרבה אזרחים ''מגן אנושי'' של הרוצחים הערבים שמקריבים את בשר ילדיהם בכוונה  ..
הכלכלה והבנקאות שלנו הן מתקדמות לחיוב כי מה שחשוב הוא לא מה שאת עושה אלא מה שאת מציעה ובאיזה מחיר .

כל עוד המוח היהודי יתפקד מהר יותר מזה של הגוים , וימצא דברי ערך , אז יחזרו אחרינו אפילו אם אנו נהיה מדינת הלכה ואת תתצרכי לנסוע באוטובוס לנשים ..

נשים אינן יצורים נחותים , הן נשים תולא , וברגע והן מחקות את הגבר , הן סתם מפחידות  ומגוחכות  והבולבול שוקע , דבר שאינו טוב להמשכיות הזן .... .
מה שאני משתדל לעשות זאת פסיכותרפיה בקבוצה וירטואלית ,   גם ענף מכובד של הרפואה .

החייזר ההומו-נוצרי שהגיב לך כדלקמן ,  הוא הכרחי להשמך '' שליחותי ''.. :D

שטרן - הי!

קודם כל - תודה על העידוד.  אני חושבת שבאמת יש משהו מנחם ומחזק בעובדה שהרבה דברים בישראל הקטנה
והסוררת הם בעצם טובים וחזקים כמו יסודות בטון איתנים.
אקדמיה שהיא בפירוש אור לגויים.
כלכלה שמעוררת השתאות (וגם קנאה ושנאה.. כמובן)
משאבי גז שהגיעו אלינו כמו חיוך מהשמיים..
נוער שברובו אוהב ומחוייב למדינתו ולעמו.
תרבות של אמנות , אדריכלות, תיירות ועוד ועוד.
אני יודעת שזה לא רק מזל אלא הרבה מאמצי חינוך ועבודה קשה. כל זה - למרות (!!) השחיתות, הפלגנות
העדתית והחברתית המתרחבת, ההקצנה הפוליטית השוליים ועוד  ועוד...

בארה"ב חיים הרבה יהודים יקרים (מאד יקרים). הם נמצאים במצב בעייתי כמו תמיד יהודים עשירים בארצות הגולה.
בשל תרבותם (יהדות מוסרית ורבת ערכים) ובשל מודעותם החברתית מאז ומעולם - הם מצביעים באופן קבוע למפלגה
הדמוקרטית, וממש מתנגדים לרפובליקאים.  עד פה - זה נראה מובן וטבעי ואת כל זה אתה בוודאי יודע לבד.
אבל, המפלגה הדמוקרטית בארה"ב עברה שינויים במהלך 15 השנים האחרונות והאג'נדה שלה היום היא "אי-מעורבות קיצונית" עד כדי נטישת תפקידה המסורתי של ארה"ב בעולם - השוטר העולמי.  הדבר מותיר הרבה מדינות שציפו
להגנה וגיבוי מצידה של ארה"ב בחוסר אונים ממשי.
בארה"ב רואים היום מטרה  - שדות הנפט בים הסיני ועוד אינטרסים באזור ההוא - ולזה הם חוסכים את כספם ואת
המדיניות שלהם.
מילא. 
אבל הנשיא החתיך שלהם הוא שלומיאל מטומטם שעושה הכל לא נכון ולא מספיק.  הוא מחזיק סביבו יועצים מטומטמים
ממש שחלקם מרגיש טינה לא מנומקת לישראל ולפלונטר שלה עם סביבתה.
התוצאה - כתף קרה קרה והרבה בעיות שעוד לא נחשפנו אליהן.
זו היתה הרצאה קצרה... סליחה... אבל בעצם רציתי שתנסה להבין שהבעייה לא סתם שטחית אלא עמוקה יותר
וחוץ מזה - !!!!! הסיוטים שלך בכל הקשור לנוצרים שהם גם המוסקסואלים - מה נסגר עם זה אחרי כל השנים שעברו?
אין איזו תרופה שאתה מכיר נגד סיוטים כאלה?
מה, עדיין כל מי שמרגיז אותך בדעותיו מאובחן אוטומטית כהומו-נוצרי??  שטרן.  אתה מסוגל ליותר.
אגב, מה קרה לעבד? (אתה זוכר את עבד ואת "עוכר ישראל" ועוד ,שהיינו מתווכחים איתם? )מה עשית להם ? שלחת להם טיל שטרן-גיהנום?

לוקו יקרה

ההשפעה הארסית של הקהילה ההומואית בישראל הינה אכן סיוט , אך סיוט אמיתי , מציאותי ומוצק ..

הסיוט נובע מתסמונת .

הרי הומואים שונאים את הדת של משה וישראל שלראשונה בהיסטוריה פסלה את מעשה סדום כחאט מוחלט
בתקופה ובעולם כולו מופקר , סדומאי לחלוטין ומערבב פולחן מיני מכוער להקרבת אנוש .

רק תזכרי מה היה הפולחן של בעל , אצל הכנענים האהובים כל כך לאקרו ולשמאל ה''כנעני ''

השינאה ליהודים בקרב הרומאים , היוונים , הכנסיה הנוצרית , הימין הקצוני בארצות הנכר
לא נובעת מסיבה אחרת ..

אצלנו , איפה תמצאי האנטישמים ההדוקים , הפרו-ערבים המקצועים , החותרים המתמידים מתחת היסודות של המדינה היהודית , עוכרי ישראל הפועלים ללא הרף אם לא במפלגה שרובה מורכבת  מחסידי הסודומיה .. אשר נהיתה חוקית מטעם שולמית אלוני , שדאגה לפיזור נגיפים קטלנים ..

הרי אקרוסטיכוס הוא הארכיטיפוס הארכיטיפוסי של הזרם הזה :
הוא אוהב את יש''ו יותר מן האמא שלו , הוא הומוא מופלג , גאה ביותר בהרגלים הסוטים שלו  והוא האנטישמי הכי הארסי שהכרתי מזמן , אוהב את הערבים כמו שהוא שונא את היהודים .. וגם הסינטאות החשוכות של עכו , נצרת ויפו . ..

מי שמלוכלך  במיטתו הוא גם מלוכלך בנפשו , ופרוורסיה ופרוורסיה מינית הולכות כמו זוג לסביות ..
אנטישמיות היא רק פן אחת של הפרוורסיה , השלחה  שישה  מיליון יהודים לתופת של מולך בעל , מול הריקוד השטני של ההומואים של המפלגה הנאצית ....

עצימת העייניים לא מחסלת את העובדה , האיתנה והחומרית ..

http://www.nif.org/component/content/article?id=1465:6-december-2012

VISCONTI-2 - THE DAMNED / THE MASSACRE - PART 2

אקרוסטיכוס (אגב, מה פשר הביטוי? אני יודעת מה זה אקרוסטיכון אבל לא אקרוסטיכוס)
אז באשר לתגובתך:
אני תוהה. האם אתה באמת באמת מאמין שכל מה שקורה לנו קשור בקשר ישיר ונקי להתנהגותנו הלא מספיק
חכמה ומוצלחת?
האם אתה באמת מאמין שמדינתנו הקטנה היא מיצבור מטונף של אשפה אנושית מרושעת וזדונית, ומנהיגיה
הם בהתאם לאוכלוסייתה? (אגב, כמו בכל מקום - המנהיג הוא תוצר מדוייק של האוכלוסיה והתרבות המצמיחה אותו).
מנהיגים שטועים ומטעים וגוררים את כולנו לאבדון נורא שאפשר להאשים בכך רק את עצמנו.
אז לפי מה שאתה טוען לאורך כל תגובותיך בכל הדיונים (מלבד הקליפים..) - ישראל היא האשמה, תמיד היתה אשמה ואם לא ישמעו לעצתך - היא גם תהיה אשמה בעתיד בחורבנה הבלתי נמנע.

אז אני סבורה שלא כך. ולא צריך להיות ימנית או שמאלנית מתונה בכדי לחשוב כך.
האם אתה רואה לפעמים התפתחויות מדיניות , הסטוריות וחברתיות שיוצרות הקשר רחב לכל מיני שינויים בעולם?
מה, תמיד תמיד היהודים/ישראלים  יהיו אשמים בסוף? מה קרה בלבך שגרם לך להסכים ולהפנים את הטענות הכי הזויות של שונאי ישראל? מה, אין לך מסננת פנימית?
ריבונו של עולם, מה קרה בעצם? היהודים הפרו את חוזה ה"קורבנות"ההסטורי שלהם עם הגויים והפכו לחזקים מספיק כדי שיפחדו מהם? אנחנו אשמים במוצלחותנו?
אני מבקשת באמת ובתמים תשובה קצת יותר מורכבת לשאלה מאד מאד מורכבת:  האם השינויים הגיאופוליטיים
בעולם לא מחייבים אותנו (חד משמעית) לנסות להצמיח כנפיים ולהיות טיפה יותר עצמאיים?  האם הכוח האמיתי שלנו
לא הגיע בעצם לשעת מבחן?
נדמה לי שההתרחשויות באזורנו  הוכיחו לנו ולעולם, וגם לארה"ב, שכשאנחנו אומרים לידידתנו:
"תמשיכי לשבת בצד בשקט. אנחנו נסתדר יפה בלעדייך. עשית די!.." ועושים הסכמים ובריתות עם מי שבאמת מתאים לנו.
  אני מדברת על הסכם שביתת הנשק שהולך ומתהווה עם מצריים, על אפה וחמתה של ארה"ב שלא לומר - קטאר ותורכיה בנות בריתה.
חוץ מזה - אנחנו פה אמנם בפורום מכובד ומשמעותי של גלי צהל, אבל, ראבאק - זה רק פורום..
למה דעותיו של שטרן (שגם הוא צריך תיאום כוונות ופרופורציות, ללא ספק) צריך כל כך להרגיז אותך?

עוד דבר .
אני יודעת הסטוריה מצויין!! (אני יודעת הרבה דברים מצויין!)
צ'רצ'יל אכן עמד חסר אונים מול מדיניות האי-מעורבות של ארה"ב והיה מיואש ומתוסכל. שום שכנוע לא עזר לו
אבל הוא בשום פנים לא "מכר" את האימפריאליזם הבריטי" בתמורה לעזרה אותה הוא ביקש. הוא נשאר אימפריאליסט עד יום מותו.
ארה"ב החליטה שיש לה סיבה טובה להתערב כשמדינה בת-ברית לגרמניה עירבה אותה בכוח ובהתקפתה על פרל הרבור איפשרה לה להכנס למלחמה מול גרמניה ובכך התרחבה המלחמה למלחמה עולמית.

אחות גדולה (שזה , אם אני מבין נכון, צורה נקבית של האח הגדול , מה שמעורר אסוציאציות  לאו דוקא נעימות , בנוסח 1984 ),

לשאלתך הראשונה, אקרוסטיכוס ואקרוסטיכון זה היינו הך.  אם את יודעת קצת יוונית,

אז יש בה יחסות שונות לאותו שם עצם.

אקרוסטיכוס יכול להיות גם "קצה השורה" , שזה כינוי שיכול להתאים לי.

לשאלתך השניה, מנהיגות גדולה (וזה מה שנדרש לנו כיום ) היא תמיד שילוב של

אופי ונסיבות.

הנסיבות אכן נתונות, יש לאמריקה אינטרסים משלה, שלא חופפים במאה אחוז את

אלה של ישראל, אבל זה תמיד היה כך.

את יודעת היסטוריה, ולכן את יודעת שארה"ב הכירה בישראל עם הקמתה ואז חזרה בה ,

והזהירה את היהודים לא להכריז על מדינה, אך הם (כלומר בן גוריון )לא שמעו לעצתה.

מצד שני, אותו בן גוריון נכנע לתכתיב האמריקאי במקרים אחרים,

למשל ב-56, הוא נסוג מסיני.

אך במקרה זה, היתה לו ברית חתומה עם צרפת  , שהביאה לאספקת הנשק

הגרעיני לישראל,  והיה לו אפילו הסכם שילומים עם גרמניה, שהביא לאישוש

הכלכלה. כך שאין כאן שחור או לבן.

אין שום סיבה אמיתית כיום למשבר בין ישראל לאמריקה של אובמה, כיון שאובמה ,

ביידן וקרי הם ידידי ישראל מובהקים, אך חוסר המנהיגות של נתניהו ואי היכולת שלו

לקבל החלטות ברורות הוא הגורם העיקרי למשבר הזה.

בודאי שהדרך הקיצונית שבה  את מציגה את הדברים אין לה אחיזה.

כמובן שהיהודים הישראלים אינם רעים מכל עם אחר, הם פשוט בחרו במנהיגות לא מתאימה,

וזוהי הטרגדיה האמיתית בהיסטוריה של עמים:  בחירת האדם הלא נכון בזמן הלא נכון.

כך היה  עם האמריקאים שבחרו בבוש הבן, שסיבך אותם עמוק,

כך היה עם הצרפתים שבחרו בפרנסואה הולנד, שמתגלה כחסר אונים,

וכך, להבדיל אלפי הבדלות, עם הגרמנים שבחרו בהיטלר.

גם הבחירה של הפלסטינים בערפאת היתה לא מוצלחת , בלשון המעטה.

אקרוסטיכוס

מבלי שתדע ובאופן תת הכרתי  , בחרת בשם המתאר אותך בדיוק .. אבל בז'רגון המעורבב של האיד המשותף בנוסח של של קרל גוסטב יונג , ז'רגון שהצרפתי  ז'אק לאקאן ניחש שהוא קיים ..

ACCRO  בסלאנג הצרפתי
הוא הקיצור של

ACCROCHE

מכור , junkie

STICK

זה ''מקל'' באנגלית ..

באשר ל''כוס''   להבין הכוונה של האיד , היא לא חוכמה גדולה .. האיד ההומו המגדיר כל חור מחורבן כ''כוס''..

בחרת בול ...אם אפשר לאמר :-* !

האיד , התת הכרה המשותפת , היא ישות פוליגלוטית וגסה , זאת שמאחורי הקרן לישראל החדשה ..

אקרו

[size=1.35em]אקרוסטיכוס ושטרן
מאחר שאתם שני חברי הנאמנים ביותר לנושא זה (ארה"ב "ידידתנו" הגדולה) אולי זה הזמן לעשות איזה פאוזה בנושא, (תמיד אפשר לחזור אליו כשיודיעו בחדשות איך קרי ואובמה הורסים לנו את החיים..)
ולהתייחס לכמה משפטים שלכם שעלו בתוך הדיון.
אקרוסטיכוס , בנוגע לכינוי שבחרת - (אמרת) ואולי התכוונת שהביטוי הולם אותך כי אתה מעין "איש קצה"?- שזה, במילים אחרות, נטייה של אדם להיות קיצוני בעמדותיו.  אולי, רק ניחוש פרוע, אתה בנסיבות אחרות יכולת להיות טבעוני קיצוני או ימני קיצוני או חרדי קיצוני - אם הנסיבות היו מתאימות לך ומשכנעות אותך לכוון מסויים. אז היית בוחר באיזשהו כוון, אבל תופס את הקצה הקיצוני ביותר - "ליתר בטחון שיידעו שאתה רציני ואתה באמת באמת "שם"...  זה נכון?
בקשר ל"אחות גדולה" - אין לזה שום קשר ל "האח הגדול" .  שם, כפי שאתה רואה, יש ה' הידיעה בה' הידיעה!
אחות גדולה זה ביטוי יפני (אוֹנֶה-סאן) שמבטא קשר של חיבה והערכה גדולה לדמות נשית שהיא לא [/size][size=1.35em]בהכרח בת משפחה אבל מצוייה בדרגת קירבה ותפקידה לשמש אומנת או מנחה או סופרווייזרית וכד'[/size][size=1.35em] (לדוגמה, לכל גיישה מתחילה היתה חייבת להיות גם אחות-גדולה שאצלה היא היתה מתלמדת).[/size][size=1.35em]אז חשבתי שזה ביטוי נחמד, מה גם שאני ללא ספק המשתתפת המבוגרת ביותר בפורום הזה, וגם, ללא [/size][size=1.35em]ספק - הילדותית ביותר.[/size][size=1.35em]אבל, ברצינות, לכינוי שאנחנו בוחרים יש איזשהו קשר לתפקיד הוירטואלי שלקחנו על עצמנו (ופה אני מ[/size][size=1.35em]סכימה עם שטרן ברמה של הקביעה, אך לא בתוכן של האמירה שלו כלפיך. כמובן.)[/size][size=1.35em]שטרן, הכינוי שבחרת לעצמך כדי לחזור לפורום הוא הרבה יותר מרשים וגם מחייב. בר-כוכבא.. משה.  [/size][size=1.35em]ת'שמע - העניין שלך בקהילה הגאה מאד מאד מסקרן אותי (הוא גם גורם לי למבוכה רבה ואפילו סלידה)[/size][size=1.35em]ואני לא ממש מבינה מה הקשר של הפורום הצנוע הזה, שמנסה לדבר על נושאים אקטואליים שמעוררים וי[/size][size=1.35em]כוח - לבין "מלחמת הקודש" שלך כנגד ההומואים ומנהגיהם.  אני קוראת את התגובות שלך בנושאים [/size][size=1.35em]"רגילים" - שיש בהם ויכוח בין ימין ושמאל, ואני חייבת לציין שיש לך לא פעם (!) נקודות טובות ומעניינות [/size][size=1.35em]ואם לא היית עוטף אותם בשנאה העוורת שלך לקהילה הגאה - בלי ספק היית נענה בתגובות [/size][size=1.35em]אינטילגנטיות ומאתגרות.  אני גם שמה לב שהתחלת לעסוק הרבה בקבלה והידע שלך בהרבה נושאים [/size][size=1.35em]הוא גדול ומרשים.   ח ב ל !!   שטרן - תחזור לעצמך.[/size][size=1.35em]הסרטון שצירפת מתוך הסרט "הארורים" של ויסקונטי הוא קטע חזק, מזעזע ועשוי היטב.  אני לא ממש [/size][size=1.35em]בטוחה שהוא נאמן לגמרי לעובדות ההסטוריות (ויסקונטי בוודאי לקח לעצמו חופש אומנותי לאלתר קצת) [/size][size=1.35em]אבל גם הנסיבות ההסטוריות לא היו "פיקניק" באותו "ליל הסכינים הארוכות"..[/size][size=1.35em]בכל אופן, בלי קשר אליך, בוודאי, אבל אני בטוחה לגמרי (!!!!!!!) שהרוצח מהבר-נוער ראה את [/size][size=medium]הסרט ואת הקטע הזה במיוחד כמה וכמה פעמים.  אין לי ספק![/size][size=1.35em]לא שאני רוצה לחטט - אבל, אתה בוודאי נשוי (עם המראה הנערי שלך, אין לי ספק שחטפו אותך..), וגם [/size][size=1.35em]יש לך ילדים בוגרים.  אני לא מקנאה בהם אם לאחד מהם אולי אולי היתה נטיה מולדת להומוסקסואליות [/size].
[size=1.35em]אתה יודע , כרופא, שיש יותר מעדות אחת והוכחה מדעית שרוב הגורמים לכך הם מולדים.[/size][size=1.35em]מה ילד שלך היה עושה עם אבא כזה?[/size][size=1.35em]ואולי לי יש ילד כזה, ואני מאד מאד נבוכה וכואבת לשמוע אותך מתבטא כך? (אין לי, אבל אתה לא יכול [/size][size=1.35em]לדעת).[/size][size=1.35em]בקיצור - מי שרוצה שדעתו תישמע באמת, חייב לכבד את דעותיו וחייו של הזולת.[/size][size=1.35em]אני מבינה שהרבה משתתפים פרשו מהפורום מרוב ייאוש , תסכול וסלידה מעמדות קיצוניות מדי.[/size][size=1.35em]אני מקווה שמעכשיו זה יימנע.  ב ב ק ש ה ![/size]

לוקו אחותי הגדולה

הסרט של ויסקונטי הוא רק מראה את המציאות המרה ביותר ..
רודולף הס ,אלברט שפאר , היטלר , רוהם , היידריש , אייכמן
היו כולם סוטי מין ביסקסואלים או הומואים בלבד ..
כמו רוב רובם של  חברי המפלגה הנאצית , וגם הוגו בוס שצייר את המדים של הס.ס ..
את יכולה להגיד שזו סתם מקריות , ואין לזה כל פרוש כלל ,  אבל בתור רופאה את יודעת שמדובר בתסמונת ..

הרי , כל המנהיגים של הימין הקצוני באירופה הומואים . מי יורג היידר עד פים פורטוין , לא לדבר על המפלגה הנאצית ההונגרית אשר היא קן הומו טהור .
איך מתלבש הומוא בוטש אם לוא במדים נאצים ..

butch homo

פוליטיקלי קורקטיות , כאשר היא מסתירה בכוונה סכנה עליונה , היא פשוט פושעת ..

הכנסיה הקתולית, קן של הומואים ,  היא המקור של השואה ,
המפלגה הנאצית , קן של הומואים , היא המבצעת ..
הערבים הם הממשך ..

ובמקרה הכי המקרי , מר''ץ , המפלגה של ההומואים תומכת בערבים ..

אין לי כל שינאה , כי פשוט הרשע הוא הכרחי לקיום היקום ..
לשנוא את הרשע , זה פשוט לשנוא את החיים ..
אבל אסור לתת לרשע להתפשט יותר מדי  כי אז גם אין חיים ..

כאשר התעמולה של השמאל ,עטופת מוסר מתוק כדבש , מגיעה מחור מחורבן , יש להגיד את זה , ובקול רם ..

אם הרוצח של בר נוער ,אשר חיסל חשבון אישי , ראה את הסרט של ויסקונטי אז תגישי קבילה נגד ויסקונטי בשל אמירת האמת ..

אגב , לו היה לי ילד הומוא , מה עליי לעשות אם לא לשבת שיבעה ולבכות ..
את זה לא אעשה בפומבי ולא אל מול הילד הפגום ..
אבל אם הילד הזה מעיז לאמר לי שדוס הוא פרזיט פרימיטיבי , כובש אכזר של עם מסכן , קולוניאליסט השולט על ארץ לא לו ,
בן עם שלא קיים , אגרסור תוקפן וטובח בזדון לשם התענוג , אז אזכיר לו מאין ה''ידע'' שלו ומה הערך של אורח חייו ..

אם הילד יושב בשקט ולא משמיד ילדים אחרים  לפרוורסיה שלו , ולא פוגע בעם ישראל , ניחא .. תאונת החיים .
 מס עלי לשלם לקיום היקום ..

[size=1.35em]אקרוסטיכוס ושטרן
מאחר שאתם שני חברי הנאמנים ביותר לנושא זה (ארה"ב "ידידתנו" הגדולה) אולי זה הזמן לעשות איזה פאוזה בנושא, (תמיד אפשר לחזור אליו כשיודיעו בחדשות איך קרי ואובמה הורסים לנו את החיים..)
ולהתייחס לכמה משפטים שלכם שעלו בתוך הדיון.
אקרוסטיכוס , בנוגע לכינוי שבחרת - (אמרת) ואולי התכוונת שהביטוי הולם אותך כי אתה מעין "איש קצה"?- שזה, במילים אחרות, נטייה של אדם להיות קיצוני בעמדותיו.  אולי, רק ניחוש פרוע, אתה בנסיבות אחרות יכולת להיות טבעוני קיצוני או ימני קיצוני או חרדי קיצוני - אם הנסיבות היו מתאימות לך ומשכנעות אותך לכוון מסויים. אז היית בוחר באיזשהו כוון, אבל תופס את הקצה הקיצוני ביותר - "ליתר בטחון שיידעו שאתה רציני ואתה באמת באמת "שם"...  זה נכון?
בקשר ל"אחות גדולה" - אין לזה שום קשר ל "האח הגדול" .  שם, כפי שאתה רואה, יש ה' הידיעה בה' הידיעה!
אחות גדולה זה ביטוי יפני (אוֹנֶה-סאן) שמבטא קשר של חיבה והערכה גדולה לדמות נשית שהיא לא[/size]

[size=1.35em] בהכרח בת משפחה אבל מצוייה בדרגת קירבה ותפקידה לשמש אומנת או מנחה או סופרווייזרית וכד'[/size]

[size=1.35em] (לדוגמה, לכל גיישה מתחילה היתה חייבת להיות גם אחות-גדולה שאצלה היא היתה מתלמדת).[/size]

[size=1.35em]אז חשבתי שזה ביטוי נחמד, מה גם שאני ללא ספק המשתתפת המבוגרת ביותר בפורום הזה, וגם, ללא[/size]

[size=1.35em]ספק - הילדותית ביותר.[/size]

[size=1.35em]אבל, ברצינות, לכינוי שאנחנו בוחרים יש איזשהו קשר לתפקיד הוירטואלי שלקחנו על עצמנו (ופה אני מ[/size]

[size=1.35em]מסכימה עם שטרן ברמה של הקביעה, אך לא בתוכן של האמירה שלו כלפיך. כמובן.)[/size]

[size=1.35em]שטרן, הכינוי שבחרת לעצמך כדי לחזור לפורום הוא הרבה יותר מרשים וגם מחייב. בר-כוכבא.. משה[/size]

אחות גדולה, קודם כל , אני שמח שאת מכירה את התרבות היפנית.

זוהי תרבות שאני רוחש לה כבוד רב , כבר הרבה זמן.

לצערי, לאדם כמו שטרן, אין כבוד לתרבות היפנית, כמו שאין לו כבוד להומואים

וגם לא לנשים, ואין מה לדבר על ערבים.

כל הנסיונות שלך לתקן את שטרן מעידים כנראה על נאיביות או חוסר נסיון .

האיש חסר תקנה לגמרי. הוא קולקל על ידי שנים של חינוך בולשביקי,

והידע שלו בקבלה יותר מקלקל מאשר מתקן, כיון שמדובר במשחקי מלים זולים ,

שפועלים בשרות התזות הגזעניות שלו.

אני חלוק עלייך לגמרי בגישתך שאובמה מטומטם. אובמה הוא איש אינטליגנטי להפליא,

הוא פשוט , כמו רוב האמריקאים, אם לא כולם, לא מבין את המזרח התיכון,

וגם אין לו זמן ויכולת להתעמק בזה.

גם אני, בתור מי שאיננו אזרח אמריקאי, לא מתיימר להבין בענייני ביטוח הבריאות,

השוק הפיננסי, ההגירה   והפיקוח על הנשק . למה שיהיה אחרת?

תפקידנו, בתור תושבי המזרח התיכון מבחירה, להמציא לבד את הפתרונות

ולא לחכות שהאמריקאים יעשו  זאת במקומנו, אם כי יש לשתף את האמריקאים

ולבקש את תמיכתם.

נתניהו לא עושה את זה, וצריך להחליף אותו .

קודם כל , אני שמח שאת מכירה את התרבות היפנית.

אחות גדולה

זוהי תרבות שאני רוחש לה כבוד רב , כבר הרבה זמן.

לצערי, לאדם כמו שטרן, אין כבוד לתרבות היפנית, כמו שאין לו כבוד להומואים

וגם לא לנשים, ואין מה לדבר על ערבים.

כל הנסיונות שלך לתקן את שטרן מעידים כנראה על נאיביות או חוסר נסיון .

האיש חסר תקנה לגמרי. הוא קולקל על ידי שנים של חינוך בולשביקי,

והידע שלו בקבלה יותר מקלקל מאשר מתקן, כיון שמדובר במשחקי מלים זולים ,

שפועלים בשרות התזות הגזעניות שלו.

לכל המעונין,

אני נוטה לכבד את אשר ראוי לכבוד .
אכן איני מכבד את הסקטופילים ואת הקופרופילים, הומו כמו הטרוסקסואלים .. הסיבה היא פשוטה , אין כל סיבה לכבד אותם אלא בדיוק ההיפך .. 
נראה לי  די תקין , ואין זה דורש כל תקנה .

התרבות היפנית העדינה והמתוקה של פרחי הדובדבן קיימת במקביל למסורת מיליטריסטית אלימה וסאדסטית , קשורה לחינוך של הסמוראיים , אשר , כמו הספרטאים , הרומאים, הפרוסים  ראו בהומוסקסואליות דבר נפלא כעליון ..

לא פלא שהצבא היפני חיסל סתם כשלושים מיליון אזרחים בשטחים הכבושים בין1937  לבין 1945 .

אני מכבד נשים מעל כל דבר  ,אבל אלו שמסרסות כל גבר שעובר לשם קידום האישה , את אלו גורמות לי לפריחה דומה לשלב שני של עגבת .

הקבלה היא פן של המציאות , ואם משחקי מילים נשמעים כגסים , זה רק מפני שהצד הגס של המציאות הוא רחוק מלהיות מבוטל ..

honni soit qui mal y pense

NB
  כל החכמה של אובמה נגמרת בזה שהוא חתיך, יתרון של ממש בעולם של נשים משורחרות , בזה שהוא כושי  אשר מחסרון הפך ליתרון מבלי שתהיה לזה כל סיבה , לא משנה הכוון .
 אבל להיות קריפטו-מוסלמי זהו מקור למשאבים אין סופים .. זאת לא חכמה אלא חכמת על, מזווית עין של עורך דין שאפתן ,  עם מצפון של עורך דין  ;) ;).. 

daumier, convinced lawyer
daumier, convinced lawyer

שלום לכולם -

ובכן, לא הייתי צריכה לחכות הרבה מדי בפאוזה שלקחתי מהנושא.
ארה"ב ידידתנו הגדולה הראתה לנו איך ידידה אמיתי יודעת לנקום ובצורה המרושעת והאכזרית ביותר.
שיקום מישהו ויגיד לי שאני טועה ושההחלטה להפסיק את הטיסות לישראל נבעה מטעמי בטחון בלבד.
הא!
ללא שום ספק ואפילו בצורה שלא ממש מנסה להסתיר את האמת - ארה"ב הפכה לפקטור המאיים ביותר
על בטחון מדינת ישראל.  קשה להודות, אבל גם בצמרת ממשלנו הנדהם היום מתחילים להפנים את זה.
והמשמעות האיומה ביותר שניתן להסיק מכך הוא שאנחנו מדינה בחנק איטי ומתמשך, ממש כמו קורבן רצח
שהרוצח חונק אותו לאט לאט כדי ליהנות מגסיסתו.
הנורא מכל - שאין לנו שום אפשרות תגובה.  אנחנו במלחציים מתוחכמים שמובילים אותנו לסוף שמוכתב לנו
על ידי ארה"ב - הסוף שהיא החליטה שמתאים לה! ולא יעזרו לנו שום קריאות מחאה וסירוב או אפילו הוכחות
שנביא כנגד הטעות.
ארה"ב היא שתמוטט אותנו , כמו שמוטטה מדינות אחרות, ארגונים ומוסדות, והכל - בשם איזו מדיניות הזוייה
ומטורללת שלא פעם ולא פעמיים ולא שלוש - אלא מאות פעמים הוכיחה שהיתה טעות  ה ר ס נ י ת , אבל היא בשלה.
מקסימום איזה "אופס" קטן - והלאה.  כמו פיל בחנות חרסינה. 
המצב עכשיו הוא שישראל תהיה חייבת להפסיק את הלחימה לפני שהושלמה המלאכה שכל העולם מחכה לסיומה
אפילו אבו מאזן!!
ואז, המצב יהיה שחמאס יקבל עזה חזקה ומתוחזקת היטב (העולם הרחמן וקאטאר מנהיגה האמיתי של העולם)
ולא יהיה בשום אופן שום פירוז של הרצועה.
משמעות הדבר - חמאס מבוצר, חמוש, מחוזק ומנהיג של המון מוסת, שיש לו יכולת אמיתית להפסיק את החיים במדינה
מדי שנתיים!
ללא תעופה, ללא מסחר, ללא תיירות, ללא כסף (2-3 מילארד דולר כל סיבוב!!) - והכל - ברצונו של חמאס או לא.
והכל - במדיניות של "הובלה מאחור" אמריקאית, שלא לומר ".ז.... מאחור"... (כן, שטרן, זה בשבילך..)
עד שנבין שאם אמריקה אמרה לנו לעשות משהו - אנחנו נציית! או ש! . היא תראה לנו מי פה שולט.

אני שואלת את עצמי אם מחאה ציבורית מאד מאד מסיבית לא תהיה משמעותית. אני מדברת על התייצבות
של אלפי אנשים שקטים ועקשנים כל ערב מול השגרירות האמריקאית לא תעזור?  לא?
אני חושבת שדבר ראשון אנשים שיש להם אזרחות אמריקאית/ישראלית צריכים להחזיר את דרכוניהם האמריקאים.
רבותי - אני שרוייה בכעס נוראי ומצפה שממשלת ישראל תגיב באפן הראוי לבגידה הבוטה הזו של "ידידתה", ואולי
אולי, עד שזה יקרה, אולי בתכנית היום יהיה מישהו שיעלה את הנושא.?..