התחברות

או הצטרפות מהירה.

עכשיו באתר

הפִּיטפּוּטיה

רענון היסטוריה
  • lio.co: איך מורידים שיעור של האוניברסיטה המשודרת מהתקליטייה?
    א', 12/07/15, 14:18
  • moti-buzaglo: מולי שלום,   קצת לפני שהזכרת את בית"ר ירושלים ואת אוהדיה (הלה פמיליה) שוב בהקשר השלילי סיפרתי לחברתי שהצטרפתי היום לקבוצת האוהדים החדשה שאותה מקימים בימים אלה אוהדי בית"ר ירושלים שמאסו בגילויי הגזענות והאלימות- בית"ר נורדיה ירושלים. בשיחה עם חברתי דיברנו על כך שהקמת העמותה עדיין לא זכתה עדיין להד תקשורתי רחב, ולכן ברצוני לבקש ממך שתזכיר את זה בתכנית שלך.   בית"ר נורדיה ירושלים תהווה בית לאוהדי כדורגל בארץ המעוניינים להזדהות עם מועדון כדורגל המייצג נאמנה את מורשתה של תנועת בית"ר. העמותה תשאף לממש באמצעות פעילות ספורטיבית, חינוכית וקהילתית את ערכיה המקוריים של תנועת בית"ר המשלבים בין ציונות ואהבת המולדת ובין ערכי נאורות אוניברסאליים - האמונה בשוויון בין כל בני האדם ללא הבדלי דת, גזע ומין וזאת בהתאם למורשתו של מייסד התנועה זאב ז'בוטינסקי.  אני קורא לכל מי שמזדהה עם הערכים הללו להצטרף לעמותה בקישור המצורף למטה.  http://www.betarnordia.co.il/
    ו', 23/05/14, 09:58
  • אביטל22: למה אי אפשר לשמוע או להוריד ימי רביעי – קורפוס: היסטוריה קטנה של גוף וספרות?
    ה', 22/05/14, 03:41
  • יצחק בכר 1: שלום
    ד', 14/05/14, 17:05
  • בן דוד: מחול לכם, מחול לכם.
    ה', 17/04/14, 19:06
  • בן דוד: חז''ל לימדו אותנו שלשון הרע הורג ג' האומר השומע והמדובר, האומר כבר איננו עימנו, רכב חולף בליל הסדר פגע בו כשירד מסיבה לא ברורה מהאופנוע וכו' המדובר אמנם עבר ליל גיהנום בליל הסדר אבל הוא ממשיך וכותב כאן, והחי יתן ליבו וכל מי שיש לו השפעה על מציאות ישראל בימים הללו, בין חילוני, בין דתי, בין חרדי ונחשף לדברים הנכתבים בשמי עד כתיבת שורות אלו ולא מפר את אסטרטגית הנידוי וההתעלמות ולא אוזר אומץ ומגיע לכאן לצפת בכדי להתחיל ולהכין את העם לעתיד לבוא הקרב מתחייב בנפשו.
    ד', 16/04/14, 11:12
  • בן דוד: חג שמח, https://plus.google.com/u/0/104082642003496673494/posts
    ב', 14/04/14, 13:58
  • אייל זהבי: החתול המטפס הוא מרדכי מרציאנו
    ג', 08/04/14, 11:19
  • אייל זהבי: החתול המטפס הינו מרדכי מרציאנו
    ג', 08/04/14, 11:18
  • yanko_zvi: שעה היסטורית לא עובד
    ו', 28/03/14, 21:48
  • אמיר777: לבדוק קרינה במוניות!!!!
    ג', 25/03/14, 15:11
  • אמיר777: איפה מגיבים ליהיה בסדר?
    ג', 25/03/14, 15:10
  • אמיר777: חשוב לבדוק קרינה במוניות!!!
    ג', 25/03/14, 15:09
  • בן דוד: אהי עצרתי ב 7:30
    ו', 21/03/14, 10:46
  • בן דוד: שקיעה, סופו של העולם הזה, זריחת שמשו של משיח
    ו', 21/03/14, 10:40
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=JSUIQgEVDM4&list=PLbzjVtCt3Im2tI3ZEumH6BpM6Nb-nZ66G
    ו', 21/03/14, 10:39
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=71Oxd061t3U
    ד', 19/03/14, 07:56
  • בן דוד: http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=66136
    ד', 19/03/14, 07:56
  • בן דוד: ע''ד לא ע''ב
    א', 02/03/14, 19:26
  • בן דוד: http://www.youtube.com/watch?v=KlBr1eVYq90&list=PL4BA33F3D114F503A
    א', 02/03/14, 19:21
  • עוד...

כתובת מייל או דרך אחרת ליצירת קשר עם אברי גלעד

מאזינים יקרים,

בעקבות שינויים קרובים בקהילות גל"צ, אנו נאלצים לסגור את הפרומים לעת עתה.

אתם מוזמנים להגיב בעמוד הפייסבוק של גלי צה"ל או באתר.

13817 icon-glz-view | 55 icon-glz-msg

מאת נושא: כתובת מייל או דרך אחרת ליצירת קשר עם אברי גלעד  (נקרא 13817 פעמים)

יוחאי נאור

אברי שלום
אני כותב אליך בתקווה שהנושא הנ"ל מציק גם לך ואולי תמצא עניין להעלות אותו בשידור.
העניין הוא העלות הגבוהה שמבקשים מאיתנו כדי להנות מהטבע והמורשת בארץ. (החברה להגנת הטבע,רשות הטבע והגנים ,קקל ...אני כבר לא עוקב)
אני כבר מבויש ממספר הפעמים שביצעתי פרסה לפני קופות הכניסה לפארק\גן לאומי או שמורת טבע אחרי שעשיתי חישוב מהיר שבילוי בחייק הטבע תעלה לי בסביבבות 150 ש"ח וזה הרבה כסף למשפחה ממוצעת (גם "מטמון" הוא הוצאה לא סבירה ) .
אין פה עניין של סדר עדיפויות מבחינתינו טבע ומורשת הם בראש, אבל גם לזה אין לנו תקציב כל כך גבוה.
מדובר לא רק בחמדנות וניצול ציני של אתרי מורשת וטבע השיכים לכולנו אלא גם לסוג של אטימות .
לדוגמא ,את עין דור כנראה שהילדים שלי לא יזכו לראות כי המחיר שם כפול כי יש שם גם בריכה ולכן שרותי הצלה שמכפילים את המחיר גם אם בכלל אתה לא רוצה להכנס לבריכה וגם לא בעונת הרחצה כשהבריכה סגורה ,למה ,ככה כי אפשר.

להלן תגובה קצרה שכתבתי לחברה להגנת הטבע אחרי שנדהמתי מעלות הסיורי שמבקשים  שם :חבר 44 לראש ,אורח 64 לראש .

על מה?

"החברה להגנת הטבע לעשירון העליון בלבד.
המחירים המופקעים שאתם מבקשים בשביל להנחיל  ערכי טבע ומורשת מוכיחים שאיבדתם את החזון (אם היה).
אתם סתם עוד סוכנות נסיעות וטיולים.
אתם מקבלים את אמון הציבור בשביל להחזיר חינוך סביבתי וערכי לכל מי שחפץ בכך ללא שיקולים כלכליים.
עשיתם חשבון כמה משלמת משפחה ממוצעת עם 3 ילדים לטיול של כמה שעות ?
חבל.
ננסה בסוכנות אחרת."

תודה

יוחאי נאור
מצפה אילן

שלמה אפל

אמרו לי שנולדת או גרתה בימין משה אם כן ! רוצה לעניין אותך ביום עיון משולב בטיולים "ציון במשפט תפדה ושביה בצדקה "
שתיפגש עם הקבוצה ונדבר - אתיקה -  פינוי התושבים מהשכונה והפיצויים ! התאריך ערב שבועות
אשמח לקבל תגובה

אברי

אמרו לי שנולדת או גרתה בימין משה אם כן ! רוצה לעניין אותך ביום עיון משולב בטיולים "ציון במשפט תפדה ושביה בצדקה "
שתיפגש עם הקבוצה ונדבר - אתיקה -  פינוי התושבים מהשכונה והפיצויים ! התאריך ערב שבועות
אשמח לקבל תגובה
לא!

אסף בלאו

אברי, היה אתמול ראיון בוואלה עם תמר זנדברג שהודיע בשמחה שהיא מדי פעם מעשנת מריחואנה בשמחה, כמו שהרב פירון לוקח ריטלין... עוד אחת חכמה.

שוש א

שלום
איך אוכל לדבר עם אברי לא דרך המייל

אברי

מרדכי מתנחל

בס"ד

אני מפנה אותך לתיזת המ.איי של כרמי גלאון, כינויו שלו את המתנחלים "סרטן המדינה"

זה בא הרבה לפני המצאת השב"כ בפיקודו "טרור יהודי".

יהודיים במדינה הזוייה "מתגוננים" לא טרוריסטים.

הרס חיים של משפחות שלימות בשל דעותיו הפוליטיות.

הביא להרצחו של רוה"מ לשעבר מר יצחק רבין

עם נסיונו להפיל את זה על המתנחלים.

יגאל אמיר לא היה מתנחל וכן בעברו היה סוכן  שב"כ(נתיב).

עיתונאים יודעים מה מתרחש כרגע בשטחים וכיצד החיילים לא מגיבים

פשעי שנאה, טרור יותר חמור מתג מחיר, מסכנים חיים

וחותרים תחת אושיות משטר דמוקרטי או אחר.

גם רזי ברקאי מציג את תושבי הישובים כאויבי המדינה שהוא רוצה

וחסרי זכויות בסיסיות כאדם

שנה שלימה פורעים ערבים זורקים בקבוקי תבערה, אבנים נגד מתיישבי בית אל

השבוע התחילו גם להבעיר צמיגים ובקבוקי תבערה בגדרות ישוב פסגות

והצבא הכבול ולא "דוד הנחלואי" לא זזו מפחד תגובה, משפט ומה שתרצה.

השב"כ ממציא מילים יפות כמו טרור יהודי כדי לא לטפל בטרור האמיתי.

נתניהו ממשיך דרכו של רוה"מים אחרים.

מלי

אברי שלום,

שמי מלי מעמותת מיטב בגליל העליון. העמותה מספקת שירותים רגשיים לתושבי האזור ובתוכה פועלת יחידת
מיטב הקשב המתמחה בהפרעות קשב וריכוז.
פעם בשנה אנחנו עורכים יום עיון בנושא (בסוכות, בראש פינה) בין השאר במטרה לקרב את המרכז לפריפריה.
בכל יום עיון מוצג גם סיפור אישי. נשמח מאוד אם תקח חלק ביום העיון (נוכל לדאוג לצימר קרוב),
המשך שבוע מצוין,
מלי
04-6816367
*פרטים נוספים תוכל למצוא באתר 

מנותק/ת 05865

• 1 icon-glz-msg
  • בת
היי אברי יקירי,ביום א שעבר שמעתי אותך בזמן נסיעה ממליץ על הספר "כוכבי הכלב" ,עשיתי כעצתך ושאלתי אותו מהספריה העירונית עוד באותו היום. אז,רציתי להודות לך על שבוע קסום שבו לא הפסקתי לחשוב על היג ועל חיינו פה ,חיכיתי כל יום שכבר ירד הערב ואחזור אל הספר ,ואני לא סתם תולעת ספרים ,אלא מורה לספרות ותולעת ספרים בריבוע . אז כל פעם שאני מגלה ספר כזה אני מתרגשת מחדש.היה עצוב,מרגש ואפילו מטלטל,תודה (טוב ברור שלא כתבת את הספר אבל זה מגיע לך על ההמלצה),נועה.אם תרצה פעם רשימת בפרים מומלצים שלאו דווקא מככבים ברשימת רבי המכר אשמח לשלוח לך.

ליז

שלום ברצוני לדבר עם אברי לא במייל  איך אפשר?

אברי

שלום ברצוני לדבר עם אברי לא במייל  איך אפשר?

על מה את רוצה לדבר?

שרון עזר

שלום רב לאברי
אני שרון, אחות לליאור, הלום קרב ע"ר השירות הצבאי הסדיר.
ליאור סובל מהתסמונת הזו במשך כ- 11 שנים ובעיקר ב- 4 השנים האחרונות הוא עובר מסכת עינויים, השפלות וניסויים מטעם ועדה רפואית זו אחרת, 15 פסיכולוגים/פסיכיאטרים ודומיהם ומשהו בכל ההתנהלות של התהליך זה מרגיש מאוד "פישי". הוא לא עובד, הוא לא  מגיע לאירועים משפחתיים, הוא רוב היום סגור בביתו ורוב הזמן שרוי בדיכאון, שלא לדבר על חוסר יכולת לישון, התקפי חרדה ופלבשקים.
ועכשיו, אתה קרוב לוודאי שואל את עצמך, מדוע אני כותבת לך?
אז חשבתי, מאחר ואתה מעורב בתקשורת ולא ממש מעניין אותך מה אומרים או חושבים עליך, האם תוכל לשמש לנו לעזר בהוצאת הסיפור של אחי לתקשורת, למענו ולמען כל הלוחמים שנפגעו באופן דומה ושהקדישו את חייהם עבור המדינה שלנו, אך היום הם קטועי נפש ללא פתרון של פרוטזה.

בהערצה, שרון עזר

נתן לוין

בוקר טוב אברי,[/font]

כצופה אדוק של תוכניתכם העולם הבוקר צפיתי הבוקר בביקורת על תשדיר השירות למערכת הגבייה למזונות מפי ח"כ פייגלין.

בתוכניתכם ניתנת במה לנושאים אלו הקשורים לגירושים ותמיד מהזווית הנשית ה"קורבנית" .

כגבר הנמצא בהליך גירושים הייתי מעוניין להגיע ולפרוס קצת מהזוית הגברית הכל כך שונה ממה שמוצג בתקשורת.

אודה באם תצרו עמי קשר על מנת לבחון הופעה בתוכניתכם ולהגיש פאן נוסף ובלתי ידוע בנושא מעמד הגבר בהליכי הגירושים.

תודה.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון : 052-3222829

בברכה,

נתן לוין.

עידית

היי אברי , זה לא קשור אבל מישהו חייב להעלות את זה לתקשורת , הפרסום של רשות המיסים על המזונות , ממש הסתה! מראים אמהות לבושות מדי צבא עם ילדיהם , וברקע קריינות הקוראת לנשים להתקשר לרשות המיסים בכדי להילחם בבעל לגבית המזונות....מה זה משדר בדיוק?? למה מדי צבא?? ואיפה השוויון??

איתן רובין

שלום אברי,

אני מרצה באוניברסיטת בן גוריון. יצא לי ללמד הרבה אנשים לתכנת (אני לא איש מחשבים אלא ביולוג, כך שיצא לי לעבוד עם הרבה חובבנים). אני פונה אליך כי הבנתי שאתה טוב בלגרום לדברים טובים להתממש. ראיתי אותך (אוקי, זה לא היה בגל"ץ) מתלהב מהרעיון של תומר בוהדנא לחזק ילדים בסיכון ע"י מתן תחושת נתינה ושליטה דרך טיפול בחיות. הייתי רוצה לעזור לתומר ע"י הוספת רכיב של מחשוב/רובוטיקה. הניסיון שלי הוא שתכנות מחשבים נותן לך תחושת שליטה מדהימה, מאחר והמחשב יש לו אין סוף סבלנות, והוא עושה בדיוק מה שאומרים לו. אגב, נחמד גם שאי אפשר לאיים על המחשב, להרביץ לו או למנפל אותו. אחד הקטליזטורים לרעיון בא לי מזה שקראתי שאת אפליקצית צבע אדום בנה ילד בן 13.

הבעיה שלי היא רק שאני לא מצליח להגיע אל תומר בוהדנא - אני מניח שהרבה אנשים מציקים לו והוא לא נורא נגיש. האם יש אפשרות שתקשר ביננו?

דר' איתן רובין, המחלקה ע"ש שרגא סגל למיקרוביולוגיה, אימונולוגיה וגנטיקה, אונ' בן גוריון בנגב

הבעיה שלי היא שכאש

משפחת יחיאל

שלום אברי, אנו פונים אליך עם בקשה מעט חריגה.
לקראת יום הולדתו של אבינו ראול יחיאל, , אנחנו עורכים מקבץ תכניות מהערוץ הראשון שהוא ביים בצירוף סיפורים, זכרונות וברכות מהאנשים שעבדו עמו.
אבינו ראול, היה במאי של להיט בראש ועד פופ בהנחייתך בשנות ה-80. נשמח מאוד אם תיצור איתנו קשר כדי לקחת חלק בפרוייקט, בפייסבוק של "adam yehiel".
בתודה, משפחת יחיאל